Brother - promocja 5 lat gwarancji - DMD

Brother - promocja 5 lat gwarancji - DMD

Producent wysokiej jakości urządzeń biurowych Brother organizuje akcję promocyjną, w ramach której możesz uzyskać aż 5 lat gwarancji na drukarkę Brother! Warunki promocji są banalnie proste, ponieważ wystarczy jedynie kupić drukarkę Brother (spośród modeli objętych promocją) i zarejestrować dane urządzenie na stronie brother.pl. Jeśli nie chcesz przegapić promocji, wykonaj to w terminie 1.04 do 30.06.2023r. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki promocji i listę urządzeń nią objętych.

Urządzenia Brother objęte promocją

Promocja pięcioletniej gwarancji dotyczy zakupu wyłącznie wybranych modeli urządzeń atramentowych kolorowych Brother. Są to:

Pozostałe warunki promocji

Jeśli kupiłeś jedno z urządzeń Brother objętych promocją, zarejestruj je w okresie od 1.04 do 30.06.2023r. na stronie internetowej brother.pl. To wystarczy, aby móc cieszyć się pięcioletnią gwarancją, w ramach której renomowany producent zobowiązuje się do bezpłatnej naprawy szczegółowo określonych w umowie usterek w okresie 5 lat od zakupu sprzętu. Pamiętaj oczywiście o korzystaniu wyłącznie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, użytkowaniu drukarki zgodnie z jej przeznaczeniem i korzystaniu z usług serwisowych oraz konserwacyjnych świadczonych przez autoryzowane punkty serwisowe firmy Brother. Niespełnienie tych warunków może skutkować utratą praw wynikających z gwarancji.

Ciesz się dłużej bezpłatnym serwisem!

Renomowany producent urządzeń drukujących Brother przyznaje z reguły dwuletnią gwarancję na znajdujące się w jego ofercie drukarki i inne sprzęty biurowe. W tym okresie właściciel zakupionego urządzenia może korzystać z bezpłatnego wsparcia i serwisu w razie wystąpienia usterek określonych wyraźnie w umowie gwarancyjnej. Firma Brother odpowiada również za ewentualne obniżone parametry jakościowe drukarki, co stanowi zabezpieczenie prawidłowej pracy wysokiej jakości urządzenia - bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Skorzystanie z omawianej akcji promocyjnej pozwala na wydłużenie tej usługi ze standardowego okresu 2 do 5 lat. W okresie aż do 5 lat od zakupu drukarki Brother otrzymasz pewność uzyskania bezpłatnej pomocy wsparcia technicznego i serwisu w razie jej nieprawidłowego działania, dzięki czemu nie będziesz ponosić dodatkowych kosztów związanych z jej comiesięcznym użytkowaniem.

Rozszerzona gwarancja otrzymana w ramach promocji stanowi zabezpieczenie dla prawidłowego działania zakupionej drukarki Brother Rzeszów - bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wystarczy kupić jedno z objętych promocją urządzeń Brother, zarejestrować je, by otrzymać aż 5 lat gwarancji gratis!

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu