Asarto

Asarto - DMD Rzeszów

Oferujemy Państwu wysokiej jakości i bardzo wydajne tusze i tonery firmy ASARTO. Dedykowane są one do drukarek laserowych i atramentowych, taśm barwiących do drukarek igłowych oraz folii do faxów termotransferowych. Produkty marki ASARTO Rzeszów są adresowane do wymagających użytkowników, którzy chcą mieć gwarancję użytkowania zamienników wysokiej jakości, z wydajnością nie mniejszą niż produktów oryginalnych. Marka ta powstała w 2012 roku. Jej głównym celem było stworzenie optymalnego produktu, który będzie spełniał kryteria oszczędności, wydajności i najwyższej jakości. Asarto specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych, które wykraczają poza ramy wydajności oryginału a dostępne są w przystępnej cenie. Proponujemy Państwu niezawodne tusze i tonery ASARTO Rzeszów ze względu na fakt iż firma ta niezwykle dba o najwyższą jakość i wydajność swoich produktów poprzez własny dział przedsprzedażnej kontroli jakości, ścisłą selekcją podzespołów w laboratoriach, oraz jakościową kontrolą procesu produkcji.

Jakość i niezawodność produktów firmy ASARTO Rzeszów została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami tj. Laur Konsumenta, Najwyższa Jakość Quality Internetional, TUV, liczne wyróżnienia magazynów branżowych, w przeprowadzanych przez nie niezależnych testach. To na co zwróciliśmy uwagę wybierając produkty tej firmy do swojej oferty to także objęcie gwarancją urządzeń drukujących, na czas stosowania w nich materiałów eksploatacyjnych ASARTO, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia Producent zapewnia ich naprawę lub wymianę. Dzięki zróżnicowanej ofercie materiałów eksploatacyjnych ASARTO Rzeszów dostępnych w naszym sklepie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Z tych produktów korzystają zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni.

Wszystkie produkty tej marki posiadają dodatkowo oznaczenia:

  • ISO 19752- testy zgodne ze standardem, umożliwiające porównanie wydajności kaset z tonerem do monochromatycznych drukarek laserowych,
  • ISO 19798- testy zgodne z normami, dzięki którym można określać wydajność kartridży z tonerem do kolorowych drukarek laserowych i kartridży atramentowych.

Dlaczego warto wybrać materiały eksploatacyjne ASARTO od DMD Tonery Rzeszów?

  • wysoka jakość i zwiększona wydajność,
  • firma ta posiada liczne certyfikaty świadczące o jakości i niezawodności swoich produktów,
  • dużo niższa od oryginału cena,
  • objęcie dożywotnią gwarancją producenta urządzeń w których stosuje się materiały eksploatacyjne ASARTO.

Zobacz powiązane produkty marki Asarto