Serwis drukarek RICOH Rzeszów

Serwis drukarek RICOH Rzeszów

Świadczymy usługi serwisowania drukarek RICOH, które obejmują wykonywanie przeglądów, konserwacji i naprawy usterek. Japońskie przedsiębiorstwo RICOH powstało w 1936 roku. Prężny rozwój firmy, wdrażanie coraz to nowszych technologii i wprowadzanie na rynek kolejnych grup produktowych przyczyniły się do rozbudowy marki i jej olbrzymiej popularności na arenie międzynarodowej. Na zakup drukarek laserowych, drukarek atramentowych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych decydują się zarówno klienci prywatni, jaki i biznesmeni. Kierując do nich ofertę DMD Tonery, posiadamy szeroki asortyment produktów wykonywanych przez to japońskie przedsiębiorstwo oraz zajmujemy się kompleksowo serwisem drukarek RICOH.

Stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie i wygodę klienta, świadczymy nasze usługi bezpośrednio u Państwa nie tylko w obrębie Rzeszowa. Dojeżdżamy regularnie do licznych miast leżących w województwie podkarpackim, wśród których można wymienić: Przemyśl, Jasło, Stalową Wolę, Mielec, Krosno, Tarnobrzeg, Dębicę, Sanok, Jarosław, Ropczyce, Łańcut, Przeworsk, Nową Dębę, Leżajsk, Lubaczów, Gorlice, Busko Zdrój, Tarnów, Kolbuszową, Nowy Sącz, Sandomierz oraz Biłgoraj. Jeśli usterka okaże się poważna i niemożliwa do usunięcia od razu od ręki, zabierzemy Państwa sprzęt do naszej rzeszowskiej siedziby. Serwis drukarek RICOH odbywa się wyłącznie na wysokiej jakości częściach zamiennych, które posiadamy dostępne u nas na miejscu. Współpraca z DMD Tonery stanowi gwarancję atrakcyjnych cen usług, ciągłości pracy w firmie oraz profesjonalnej obsługi każdego klienta. Odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania odnośnie problemów z posiadanym sprzętem i możliwych rozwiązań.

Czym wyróżnia się serwis drukarek RICOH w DMD Tonery Rzeszów?

  • pojawiamy się możliwie jak najszybciej bezpośrednio w Państwa lokalu,
  • jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem z danym urządzeniem,
  • wykorzystywane przez nas części zamienne są najwyższej jakości,
  • posiadamy na miejscu urządzenia zastępcze, które udostępniamy na życzenie klienta,
  • zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu posiadających doświadczenie w naprawie sprzętu biurowego,
  • dojazd do nas jest dogodny, a przed lokalem posiadamy miejsca parkingowe przeznaczone dla osób korzystających z naszych usług,
  • mamy do zaproponowania wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,
  • nasi stali klienci lub osoby decydujące się na długofalową współpracę z nami mogą liczyć na wyjątkowo korzystne ceny.

Zajmujemy się także serwisem drukarek innych producentów:

Działamy na terenie całego kraju. Dostarczamy nasze produkty między innymi do klientów z miast:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu