Serwis drukarek SHARP Rzeszów

Serwis drukarek SHARP Rzeszów

Możemy zająć się dla Państwa profesjonalnym serwisem drukarek SHARP wykonywanym przez zespół doświadczonych w swoim fachu serwisantów. Japońska marka SHARP pojawiła się na rynku w 1912 roku, produkując w pierwszych latach swojej działalności klamry zatrzaskowe do pasków oraz ołówki mechaniczne. Postęp technologiczny przełożył się na ofertę tego japońskiego przedsiębiorstwa, które sukcesywnie rozszerzało swój asortyment o rozmaite urządzenia elektroniczne. Różnorodne drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne produkcji marki SHARP stanowią częsty wybór do biur oraz zakładów poligraficznych. Oferta urządzeń drukujących tego renomowanego producenta elektroniki użytkowej jest zresztą właśnie tym środowiskom dedykowana. Zgodnie z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami naszych klientów świadczymy usługi z zakresu serwisowania drukarek SHARP.

Aby zachować możliwie jak najdłuższe życie zakupionych sprzętów, warto regularnie wykonywać ich przeglądy okresowe i konserwacje. Bardzo często pozwalają one również na szybkie wykrycie usterki i jej zaradzenie, nie dopuszczając do jej przerodzenia się w poważniejszą awarię. Serwis drukarek SHARP wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów zatrudnianych w DMD Tonery zajmuje się świadczeniem takowych usług. Możemy dojechać do lokalu wskazanego przez Państwa, który znajduje się w obrębie zasięgu działania firmy DMD Tonery. W przypadku poważniejszych awarii przetransportowujemy powierzony nam przez Państwa sprzęt do naszego serwisu zlokalizowanego w Rzeszowie i naprawiamy dane urządzenie na miejscu w oparciu o jedynie oryginalne części zamienne. Oczywiście mogą Państwo wtedy liczyć na wysokiej jakości urządzenie zastępcze.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu drukarek SHARP w DMD Tonery Rzeszów?

  • gwarantujemy pełen profesjonalizm i szybki czas reakcji,
  • sprawnie radzimy sobie z każdą usterką,
  • oferujemy również przeglądy okresowe i konserwacje,
  • dojeżdżamy do klientów, mając na uwadze ich oczekiwania oraz komfort,
  • korzystamy z wysokiej jakości elementów zamiennych,
  • w razie wykonywania zlecenia w naszej siedzibie udostępniamy wysokiej klasy urządzenie zamienne,
  • znajdujemy się w rzeszowskiej lokalizacji przy ul. Sikorskiego z bezpłatnym parkingiem przeznaczonym dla naszych klientów.

Zajmujemy się także serwisem drukarek innych producentów:

Działamy na terenie całego kraju. Dostarczamy nasze produkty między innymi do klientów z miast:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu