Tonery Dębica

Tonery Dębica

DMD Tonery i tusze do drukarek w Dębicy - kontakt: 17 853 00 98

Szeroki wybór produktów do drukarek znajduje się w DMD Tonery Dębica. Oferujemy wiele modeli tonerów i tuszów do drukarek w Dębicy, a także świadczymy usługi serwisowe sprzętu drukującego. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, aby spełniły wszelkie oczekiwania Klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Jeśli szukasz tonerów w Dębicy, z których będziesz w pełni zadowolony, skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy ich najlepszą cenę oraz gwarancję jakości. Prowadzimy również skup tonerów, więc możesz pozbyć się zużytych materiałów. Fundusze uzyskane ze skupu przekazujemy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. 

Oferujemy Klientom usługi serwisowe, zarówno sprzętu na gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Posiadamy duże doświadczenie, więc z łatwością usuwamy każdą awarię ze sprzętem. Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego doradzamy naszym Klientom wybór najlepszego dla nich sprzętu, a także dobór materiałów eksploatacyjnych. Zachęcamy do wykonywania u nas systematycznych przeglądów urządzeń, które mogą przedłużyć czas ich bezproblemowej pracy. W przypadku awarii zapewniamy sprzęt zamienny. 

Naprawa drukarek - DMD Dębica

Firma DMD oprócz produkcji i sprzedaży wysokiej klasy tuszy i tonerów do drukarek, a także importu drukarek i materiałów eksploatacyjnych renomowanych marek prowadzi serwis drukarek DMD Dębica. Doświadczenie i profesjonalne podejście sprawiają, że naprawiamy sprzęt szybko i dokładnie. Naprawa drukarek odbywa się niezależnie na to, czy jest to mała drukarka igłowa, wielofunkcyjny sprzęt atramentowy do domowego użytku czy też duże urządzenie dedykowane do firm i przedsiębiorstw. Ponadto dokonujemy całkowitej konserwacji i czyszczenia drukarki, które obejmują m.in.: odkurzanie drukarki z wszelkich nieczystości czy też smarowanie elementów układu napędowego.

Zalety współpracy z DMD Tonery to:

  • szeroki wybór tuszy i tonerów do drukarek,
  • niskie ceny, rabaty i możliwość negocjacji,
  • najwyższy standard obsługi klienta,
  • obsługa klientów indywidualnych, firm i instytucji,
  • skup zużytych tonerów.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Dębicy producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu