Tonery Jasło

Tonery Jasło

DMD Tonery i tusze do drukarek w Jaśle - kontakt: 17 853 00 98

Sprzedajemy tusze do drukarek w Jaśle, które wyróżnia najwyższej jakości wykonanie oraz efektywna praca w urządzeniu. DMD Tonery Jasło to największy wybór produktów, które spełniają wszelkie normy i umożliwiają wysokiej klasy wydruk dokumentów, bez przerw czy przetarć. Wybierając nasze produktu, możesz być pewny ich właściwego działania i własnego komfortu pracy. Za pośrednictwem naszych handlowców kupisz najlepsze tonery w Jaśle, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Firma DMD Tonery znajduje się w Rzeszowie, jednak obsługujemy Klientów z całego kraju. Wiemy, że zakup wysokiej jakości sprzętu do domu czy biura jest bardzo ważny, więc gwarantujemy najwyższy standard obsługi i jej kompleksowość. 

Oferujemy nie tylko tusze i tonery, ale też sprzęt drukujący znanych marek. Zawsze pomagamy w zakupie takiej drukarki, z której Klient będzie w pełni zadowolony. Skupiamy się na jego potrzebach oraz miejscu użytkowania urządzenia. W ten sposób dobieramy jego najlepszy model. Poza produkcją i sprzedażą, zajmujemy się również serwisem drukarek. Naprawiamy je na miejscu albo zabieramy do swojej siedziby, jeśli usterka jest poważna. W tym czasie zapewniamy Klientom sprzęt zamienny, dzięki któremu można kontynuować pracę bez żadnych trudności.

Prowadzimy skup tonerów, dbając o środowisko. Poza tym fundusze uzyskane w ten sposób przeznaczamy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Nasze produkty pakujemy w ekologiczne opakowania. Prowadzimy również działalność w zakresie odzysku, zbierania i transportu odpadów i wystawiamy karty przekazania odpadów. Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Naprawa drukarek - DMD Jasło

Serwis drukarek DMD Jasło gwarantuje Państwu profesjonalny serwis drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów czy kser renomowanych marek m.in.: Kyocera, HP, Minolta, Canon. Jesteśmy zaopatrzeni we własnym zakresie, w części do napraw urządzeń, co daje nam całkowitą niezależność wobec lokalnych dostawców - wpływa to w znaczący sposób na skrócenie czasu naprawy drukarek oraz końcowej ceny. Posiadamy bazę sprzętu zastępczego, który udostępniamy na czas naprawy. Świadczymy usługi w miejscu instalacji sprzętu lub w firmowym punkcie serwisowym.

Jakie są zalety współpracy z DMD Tonery?

  • jesteśmy producentem wielu rodzajów tuszy i tonerów do drukarek,
  • oferujemy atrakcyjne ceny, przygotowujemy rabaty oraz prowadzimy negocjacje,
  • pracujemy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji,
  • gwarantujemy najlepszy standard obsługi,
  • przyjmujemy i skupujemy tonery do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Jaśle producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu