Tonery Kolbuszowa

Tonery Kolbuszowa

DMD Tonery i tusze do drukarek w Kolbuszowej - kontakt: 17 853 00 98

Wysokiej jakości tusze do drukarek w Kolbuszowej oferuje firma DMD Tonery. To tusze i tonery produkcji własnej, jak i produkty oryginalne, importowane od producenta. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie, jednak oferujemy tusze i tonery dla Klientów z całej Polski. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń drukujących renomowanych marek. W naszym asortymencie znajduje się ich wiele modeli, które dobieramy indywidualnie do każdego Klienta. Oferujemy również skup tonerów, a pieniądze z niego zebrane ofiarujemy na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Specjalizujemy się również w usługach serwisowych. Naprawiamy sprzęt drukujący na okresie gwarancji, jak i po jego upłynięciu. Poza tym wykonujemy przeglądy serwisowe i regenerujemy tonery. Nie ma takiego problemu, w którym byśmy nie pomogli naszym Klientom. Staramy się zawsze służyć radą i oferujemy fachowe doradztwo w kwestii wyboru drukarki do domu czy firmy, a także dobrania do niej odpowiednich materiałów eksploatacyjnych.

DMD Tonery Kolbuszowa to oferta produktów, dzięki którym wydruk będzie zawsze wysokiej jakości, bez przerw czy przetarć. Gwarantujemy zadowolenie z naszych tuszy i tonerów. Dostarczamy je bezpłatnie za pośrednictwem kuriera w podany przez Klienta adres.

Naprawa drukarek - DMD Kolbuszowa

Oferujemy profesjonalny serwis drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz kopiarek takich renomowanych marek, jak: Kyocera, HP, Minolta, Canon. Dla wygody naszych klientów sprzedajemy również artykuły biurowe. Nasz serwis drukarek DMD Kolbuszowa wyróżnia przede wszystkim cena proponowanych produktów i ich doskonała jakość. Ponadto naszym atutem jest doświadczenie oraz stopień wykwalifikowania osób zajmujących się naprawą drukarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy czy instytucje państwowe. Kompleksowo doradzamy w wyborze najlepszego sprzętu oraz odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące dostaw i serwisu.

Jakie zalety ma współpraca z naszą firmą?

  • produkujemy wysokiej jakości tusze i tonery do drukarek,
  • zapewniamy najwyższy standard obsługi,
  • współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami,
  • zajmujemy się skupem tonerów,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów, rabaty, możliwość negocjacji.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Kolbuszowej producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu