Tonery Łańcut

Tonery Łańcut

DMD Tonery i tusze do drukarek w Łańcucie - kontakt: 17 853 00 98

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych tuszy do drukarek w Łańcucie. W asortymencie DMD Tonery znajduje się wiele tuszy i tonerów, a także drukarki renomowanych firm. Oferujemy najlepsze tonery w Łańcucie, które cechuje wysokiej jakości wykonanie, a także bezproblemowa praca oraz duża wydajność. Produkujemy je do wielu modeli drukarek. DMD Tonery Łańcut to szeroka oferta funkcjonalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dbamy, aby w Twoje ręce trafiły tylko najlepsze produkty, wykonane według ustalonych norm. Na bazie dużego doświadczenia oraz wiedzy zgromadzonej dzięki współpracy z licznymi Klientami jesteśmy w stanie zaproponować każdemu zarówno sprzęt, który spełni jego wymagania, jak i tusze do niego przeznaczone. Prowadzimy również skup tonerów, ponieważ troszczymy się o środowisko. 

Wykonujemy także usługi serwisowe. Przyjmujemy sprzęt na gwarancji, jak i po jej upłynięciu. Nie ma usterki, z którą nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić. Posiadamy wiele modeli drukarek do testowania problemów z tonerami i tuszami, jak i sprzęt diagnostyczny do usuwania awarii z samym sprzętem. Jesteśmy rzetelnym partnerem, na którym możesz w pełni polegać. 

Naprawa drukarek - DMD Łańcut

Serwis drukarek DMD Łańcut to doświadczony i przeszkolony zespół techników, który od wielu lat działa w branży drukarskiej. Jesteśmy świadomi tego, z jak różnorodnych urządzeń korzystają nasi klienci, dlatego nasz serwis obejmuje urządzenia biurowe wszystkich renomowanych marek. Naprawa drukarek obejmuje sprzęt takich firm jak: Kyocera, HP, Minolta, Canon. Posiadamy kompleksowe usługi — nasza oferta obejmuje nie tylko sprzęt drukarski, ale również tusze i tonery oraz akcesoria biurowe. Własny magazyn i centra obsługi gwarantują Państwu krótki czas oczekiwania na sprzęt oraz dostawę urządzenia zastępczego na czas serwisowania.

Współpraca z nami ma liczne zalety:

  • oferujemy tusze i tonery do wielu modeli drukarek,
  • zapewniamy niskie ceny, rabaty i możliwość negocjowania,
  • obsługujemy wszystkich klientów - indywidualnych, firmy, instytucje,
  • gwarantujemy kompleksową obsługę,
  • skupujemy tonery, wspierając Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Łańcucie producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu