Tonery Leżajsk

Tonery Leżajsk

DMD Tonery i tusze do drukarek w Leżajsku - kontakt: 17 853 00 98

Najlepsze tonery w Leżajsku znajdziecie w firmie DMD Tonery. Oferujemy ich szeroki wybór, który pozwala idealnie dopasować tonery i tusze do modelu urządzenia. Zajmujemy się ich produkcją, jak i sprzedażą. Poza tym zapewniamy usługi serwisowe. Jeśli więc masz problem z drukarką czy tuszem zakupionym w naszej firmie, skontaktuj się z nami! Reagujemy natychmiast na zgłoszenia i jak najszybciej naprawiamy sprzęt. Usługi serwisowe świadczymy na miejscu lub w naszej siedzibie w Rzeszowie. Kiedy awaria jest poważna i naprawa potrwa dłużej, oferujemy Klientom sprzęt zamienny. 

DMD Tonery Leżajsk to oferta stworzona specjalnie dla mieszkańców Leżajska - zarówno klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Obsługujemy naszych Klientów na najwyższym poziomie oferując im wydajne tusze do drukarek w Leżajsku oraz szeroki asortyment urządzeń drukujących czy artykułów biurowych. Nasza oferta jest kompleksowa. Zawiera również skup tonerów na terenie całego kraju. Staramy się cały czas poszerzać nasz asortyment i udoskonalać produkty. Wszystko po to, aby nasi Klienci byli z nich w pełni zadowoleni. 

Naprawa drukarek - DMD Leżajsk

Prowadzimy serwis drukarek (również naprawy pogwarancyjne) wszystkich producentów drukarek, zarówno laserowych, jak i atramentowych — domowych oraz biurowych. Atutami serwisu drukarek DMD Leżajsk są zdecydowanie bogate i zróżnicowane doświadczenie oraz szybki czas realizacji przyjętych zleceń, który powiązany jest z szeroki asortymentem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Dla wygody klientów naprawiamy drukarki na miejscu, jednakże w razie poważniejszych usterek zabieramy sprzęt do naszego serwisu — na czas naprawy zapewniamy urządzenia zamienne.

Jakie korzyści daje współpraca z DMD Tonery?

  • produkujemy tusze i tonery do różnego rodzaju urządzeń,
  • oferujemy niskie ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, instytucje i innych,
  • kompleksowo doradzamy w zakupie,
  • prowadzimy skup używanych tonerów.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Leżajsku producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu