Tonery Lubaczów

Tonery Lubaczów

DMD Tonery i tusze do drukarek w Lubaczowie - kontakt: 17 853 00 98

Nasza oferta produktów zawiera tusze do drukarek w Lubaczowie. DMD Tonery to firma, która znajduje się w Rzeszowie, jednak oferujemy dostawę tuszy i tonerów na terenie całego kraju. Gwarantujemy ich szeroki wybór oraz dopasowanie do różnego typu urządzeń. Nasze tonery w Lubaczowie to produkty wysokiej jakości. Dzięki nim możliwy jest najwyższej klasy wydruk, bez przerw czy konieczności powtórzenia. DMD Tonery Lubaczów to oferta stworzona specjalnie dla klientów indywidualnych, firm i instytucji z Lubaczowa. Zapewniamy najwyższy standard obsługi oraz kompleksowe doradztwo. W naszej ofercie znajdują się zarówno tusze i tonery, jak i drukarki renomowanych marek. Dla wygody Klientów sprzedajemy także artykuły biurowe. 

Oferta DMD Tonery to także profesjonalne usługi serwisowe. Naprawiamy drukarki, tusze i tonery zakupione w naszej firmie. Można liczyć na szybki czas reakcji naszego centrum serwisowego oraz naprawy wykonywane na miejscu. W razie potrzeby zabieramy sprzęt do swojej siedziby, jednak oferujemy Klientom drukarki zastępcze, aby mogli spokojnie kontynuować pracę. 

Prowadzimy również skup tonerów oraz zajmujemy się odzyskiem odpadów. 

Naprawa drukarek - DMD Lubaczów

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek dla firm, urzędów oraz klientów indywidualnych w wybranych jednostkach zlokalizowanych na powierzchni województwa podkarpackiego. W naszej ofercie serwisu drukarek DMD Lubaczów znajdą Państwo szeroką gamę usług, która pozwoli utrzymać sprzęt w niezwykle dobrym stanie, oferujemy m.in.: naprawdę drukarek, konserwację urządzeń wielofunkcyjnych, napełnianie tonerów oraz tuszy, jak również skup materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, które pozwoli Państwu zaoferować rozwiązania zapewniające nieprzerwaną pracę urządzeń drukujących.

Korzyści z wyboru naszych usług:

  • zapewniamy szeroki asortyment produktów,
  • obsługujemy Klientów na najwyższym poziomie,
  • serwisujemy zakupiony u nas sprzęt,
  • skupujemy zużyte tonery,
  • oferujemy najlepsze ceny, rabaty i możliwość negocjacji.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Lubaczowie producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu