Tonery Mielec

Tonery Mielec

DMD Tonery i tusze do drukarek w Mielcu - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy najwyższej jakości tusze do drukarek w Mielcu. Zajmujemy się ich produkcją, jak i importem. Posiadamy również szeroki wybór drukarek nowych i używanych od renomowanych producentów. Wiemy, że Klienci używają naszych produktów w domach, ale też biurach, firmach, a nawet instytucjach państwowych, Zdajemy sobie sprawę z tego, że muszą zapewniać im komfort pracy, a także najlepszą jakość wydruku. Nie ma tutaj miejsca na przerywanie ciągłości wydruku czy plamienie dokumentów. DMD Tonery Mielec to oferta wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych do drukarek, które pasują do wielu modeli urządzeń. Wyróżnia je doskonała jakość oraz atrakcyjna cena. Staramy się zawsze przygotować dla Klientów najkorzystniejszą ofertę, z której będą w pełni zadowoleni. Zapraszamy więc do kontaktu z naszymi handlowcami. 

Nasza oferta obejmuje nie tylko tonery w Mielcu i sprzęt drukujący, ale też usługi serwisowe. Jeśli masz jakikolwiek problem z drukarką, tonerem lub tuszem - na pewno go rozwiążemy. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego pomagamy w każdym problemie ze sprzętem. Naprawiamy go na miejscu albo w serwisie, a na czas naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy. Ponadto prowadzimy działalność w zakresie odzysku odpadów i skup tonerów. 

Naprawa drukarek - DMD Mielec

Nasza oferta usług serwisowych jest niezwykle kompleksowa. Nasi profesjonalni serwisanci z pewnością poradzą sobie z każdą usterką urządzenia, a w szczególności naprawą drukarek. Serwis drukarek DMD Mielec posiada szeroki asortyment zamiennych części oraz materiałów eksploatacyjnych. Mogą więc Państwo liczyć na stały dostęp do części, co całkowicie eliminuje problem oczekiwania na potrzebne produkty. Fachowy zespół DMD Mielec ma duże doświadczenie oraz dysponuje innowacyjnym sprzętem technologicznym, który pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie.

Dlaczego warto wybrać usługi DMD Tonery?

  • produkujemy wiele modeli tuszy i tonerów do drukarek,
  • cechuje nas najwyższy standard obsługi,
  • oferujemy korzystne ceny, rabaty i możliwość negocjacji,
  • prowadzimy skup tonerów do drukarek,
  • obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Mielcu producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu