Tonery Nowa Dęba

Tonery Nowa Dęba

DMD Tonery i tusze do drukarek w Nowej Dębie - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery znajduje się w Rzeszowie, jednak mamy atrakcyjną ofertę również dla Klientów z innych miast. Sprzedajemy tusze do drukarek w Nowej Dębie, gwarantując najlepszą jakość wydruku. Nasze tonery pasują do wielu modeli drukarek i oferowane są w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z oferty DMD Tonery Nowa Dęba i ciesz się wysokiej klasy wydrukiem, bez przerw i konieczności powtarzania. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz obsługi. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Staramy się zawsze kompleksowo doradzać w zakupie. Potrafimy optymalnie dobrać drukarkę lub produkty dla niej dedykowane. Nasze sprzęty sprawdzają się zarówno w domu, jak i pracy. Nie znajdziesz lepszych tonerów w Nowej Dębie. W razie zainteresowania naszą ofertą - prosimy o kontakt.

Prowadzimy również skup tonerów oraz punkt serwisowy zakupionych u nas urządzeń. Udzielamy rabaty i jesteśmy otwarci na negocjacje. Pieniądze ze skupu tonerów przeznaczamy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Nasza firma działa z troską o środowisko. Zajmujemy się także odzyskiem odpadów oraz pakujemy produkty w ekologiczne opakowania.

Naprawa drukarek - DMD Nowa Dęba

Serwis drukarek DMD Nowa Dęba oferuje naprawę drukarek jednakowo u klienta w biurze, firmie czy prywatnym domu. W zależności od stopnia skomplikowania awarii, w niektórych przypadkach konieczne jest zabranie uszkodzonej drukarki do siedziby naszego serwisu w celu usunięcia występujących nieprawidłowości i wymiany wadliwych podzespołów. Podczas serwisowania gwarantujemy wysokiej jakości kompleksowy przegląd urządzeń. Zapewniamy fachową, szybką i miłą obsługę klienta, ponieważ rozumiemy, że czas realizacji zamówienia oraz jakość wykonany usług są dla Państwa najważniejszymi czynnikami wyboru naszego serwisu.

Jakie zalety ma współpraca z DMD Tonery?

  • produkujemy tusze i tonery do wielu modeli drukarek,
  • obsługujemy na wysokim poziomie klientów indywidualnych, firmy, instytucje,
  • doradzamy w wyborze najlepszych produktów,
  • oferujemy najkorzystniejsze ceny, rabaty, możliwość negocjowania,
  • skupujemy zużyte tonery.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Nowej Dębie producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu