Tonery Nowy Sącz

Tonery Nowy Sącz

DMD Tonery i tusze do drukarek w Nowym Sączu - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery to firma, która znajduje się w Rzeszowie. Współpracujemy jednak z klientami z całego kraju. Nasza oferta dotyczy zarówno klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Oferujemy najlepsze tusze do drukarek w Nowym Sączu. Nasze produkty wysyłamy kurierem pod wskazany adres. Wysyłka odbywa się bezpłatnie, możliwie najszybciej po złożeniu zamówienia. DMD Tonery Nowy Sącz to oferta tonerów i tuszów do drukarek, w której znajdują się wysokiej jakości produkty. Pasują one do wielu modeli drukarek i zapewniają ich efektywną pracę. Drukując z naszymi tuszami możesz być pewny wysokiej jakości wydruku, który będzie wolny od przetarć czy przerw w tekście bądź obrazie. Dbamy o to, by Klienci byli w pełni zadowoleni z naszej oferty, więc umieszczamy w niej jedynie produkty najwyższej klasy.

Zajmujemy się również skupem tonerów do drukarek. Zazwyczaj są one po prostu wyrzucane, jednak nasze firma dba o ekologię. Pieniądze z nich uzyskane przekazujemy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Nasze produkty pakujemy w ekologiczne pudełka, które nadają się do recyklingu. Co więcej oferujemy usługi z zakresu odzyskiwania odpadów.

DMD Tonery oferuje również usługi serwisowe. Naprawiamy każdą usterkę związaną z tonerem, tuszem czy drukarką. Można na nas zawsze polegać. Napraw dokonujemy na miejscu lub zabieramy urządzenie - wówczas zapewniamy sprzęt zamienny. Prowadzimy także wynajem sprzętu - o szczegółach chętnie porozmawiamy telefonicznie lub mailowo.

Naprawa drukarek - DMD Nowy Sącz

Wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami drukarskimi pozwala nam oferować szybki i skuteczny serwis naprawiający drukarki. Naprawiamy jednakowo urządzenia, które znalazły zastosowanie w firmach oraz urządzenia popularne w małych przedsiębiorstwach, stowarzyszeniach, instytucjach oraz w domach u klientów indywidualnych. Nasz serwis drukarek DMD Nowy Sącz pomoże w usunięciu poważnych awarii oraz usterek powstałych w wyniku pracy. Obok naprawy drukarki istotnym aspektem zapewniania ciągłości pracy jest konserwacja. Podczas serwisowania gwarantujemy wysokiej jakości kompleksowy przegląd urządzeń.

Zalety współpracy z DMD Tonery to:

  • szeroki wybór modeli tuszy i tonerów do drukarek,
  • współpraca z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami,
  • najlepsze ceny, rabaty i możliwość negocjacji,
  • wysoki standard obsługi,
  • skup tonerów do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Nowym Sączu producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu