Tonery Przemyśl

Tonery Przemyśl

DMD Tonery i tusze do drukarek w Przemyślu - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy tusze i tonery w Przemyślu. Jesteśmy producentem oraz importerem wysokiej jakości produktów. DMD Tonery Przemyśl to starannie wykonane, kompatybilne z wieloma urządzeniami i spełniające wszelkie wymogi produkty, którym możesz w pełni zaufać. Dbamy o to, by wydruk wykonywany z ich pomocą był dokładny i wysokojakościowy. Nie ma w nim miejsca na przerwy lub przetarcia, które zdarzają się na drukowanych dokumentach podczas użytkowania tanich zamienników. Tusze do drukarek w Przemyślu można zakupić za pośrednictwem naszych handlowców. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami czy instytucjami państwowymi. 

W naszym asortymencie znajdują się również drukarki nowe i używane. Chętnie doradzamy naszym Klientom wybór najlepszego sprzętu do domu czy biura. Prowadzimy także skup tonerów, a pieniądze z niego uzyskane przeznaczamy na Podkarpacie Hospicjum dla Dzieci. Nasze działania mają na celu nie tylko pomoc dzieciom, ale też troskę o środowisko. To dlatego pakujemy produkty do ekologicznych pudełek, przeznaczonych do recyklingu. 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek. Zachęcamy do wykonywania przeglądów okresowych i regeneracji sprzętu. Nie ma dla nas takiej usterki, której nie udałoby się nam naprawić. Napraw dokonujemy na miejscu albo zabieramy urządzenie do naszej bazy serwisowej. Można polegać na naszym profesjonalizmie i dużym doświadczeniu. Działamy na terenie całego kraju, aby każdy z Klientów miał dostęp do najwyższej klasy produktów oraz kompleksowych usług, które cechuje wysoka skuteczność. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. 

Naprawa drukarek - DMD Przemyśl

Serwis drukarek DMD Przemyśl zapewnia profesjonalny serwis drukarek w formie wykonywania przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu. Systematyczne sprawdzanie urządzeń pozwoli je uchronić przed poważnymi usterkami, jak również pomoże przedłużyć okres ich eksploatacji. Oferujemy fachową naprawę drukarek, podczas której regulujemy urządzenia, a także wymieniamy lub regenerujemy poszczególne części. Naszym największym atutem jest używanie wyłącznie najwyższej jakości zamienników, które będą odpowiadały za prawidłową pracę drukarki.

Zalety współpracy z DMD Tonery:

  • produkujemy szeroki wybór tuszy i tonerów do drukarek,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • wyróżnia nas wysoki standard obsługi,
  • współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami,
  • skupujemy tonery do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Przemyślu producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu