Tonery Regenerowane DMD

Tonery Regenerowane DMD

Oferujemy wysokiej jakości tonery regenerowane DMD. Podczas procesu regeneracji tonerów w Rzeszowie stosujemy wyłącznie nowe wałki optyczne oraz wymieniamy wszystkie elementy kasety, które ulegają zużyciu oraz napełniamy tonery barwnikiem.

Stopień zaczernienia, pokrycia, wodoodporność oraz złożenie barw badamy podczas końcowych testów kontrolnych wykonywanych na drukarkach.

Stosowane podczas regenerowania i uzupełniania tonerów w Rzeszowie materiały pochodzą od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Każdy produkt jest także testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży. Dzięki temu możemy mieć pewność, że regenerowane tonery będą działać jak należy i Klient będzie z nich w pełni zadowolony.

Należy pamiętać, że wysoka jakość tonerów przekłada się na bezproblemową pracę sprzętu drukującego oraz jego prawidłową eksploatację.

Nasze tonery regenerowane to produkty klasy premium. Wydajność tonerów jest taka, jak w przypadku oryginalnych elementów albo i większa, dzięki starannej regeneracji. Napełnianie tonerów w Rzeszowie gwarantuje wysokiej jakości wydruk oraz niezawodność materiałów eksploatacyjnych.

Gwarancja na tonery regenerowane jest udzielana do wyczerpania środka barwiącego. Posiadamy również polisę OC na sprzęt drukujący klientów. W razie wystąpienia awarii, zapewniamy drukarkę zastępczą, aby nasi Klienci mogli bez problemów kontynuować pracę. W przypadku usterki, toner wymieniany jest na nowy.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu