Tonery Ropczyce

Tonery Ropczyce

DMD Tonery i tusze do drukarek w Ropczycach - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery Ropczyce to szeroka oferta tuszy, tonerów oraz drukarek na terenie Ropczyc. Sprzedajemy tylko najwyższej jakości produkty, które cechuje wydajność oraz bezproblemowe działanie. W razie jakichkolwiek problemów zarówno z drukarkami, jak i materiałami eksploatacyjnymi, zapewniamy fachową pomoc. Zajmujemy się ich serwisem, a także oferujemy przeglądy okresowe i konserwację części. Naprawiamy sprzęt gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie ma takiej usterki, z którą byśmy sobie nie poradzili. Na zgłoszenia reagujemy natychmiast i jak najszybciej rozwiązujemy problemy z drukarką czy tonerem. Posiadamy bogate zaplecze techniczne oraz niezbędne do tego doświadczenie. 

Produkujemy tusze do drukarek w Ropczycach, które gwarantują wysokiej klasy wydruk, bez przerywania czy plam na papierze. Wiemy, że chcesz, aby każdy drukowany dokument wyglądał prawidłowo i nie było konieczne jego powtórne drukowanie. Obojętne czy drukujesz w domu czy firmie. Wybierając tonery w Ropczycach będziesz mieć do czynienia z najlepszym wydrukiem.

Prowadzimy także skup tonerów oraz zajmujemy się odzyskiem odpadów. Dbamy o środowisko, dlatego też pakujemy nasze produkty w opakowania, które nadają się do recyklingu. 

Naprawa drukarek - DMD Ropczyce

Oferujemy profesjonalną naprawę drukarek oraz okresowe konserwacje w Ropczycach. Nie ograniczamy się wyłącznie do wymiany bądź naprawy wadliwych części, ale również staramy się usunąć jedną z najistotniejszych przyczyn powstawania kolejnych usterek, a są to mianowicie: kurz, pył papierowy oraz resztki tonera. Serwisujemy szybko i niedrogo drukarki wszystkich typów! Serwis drukarek DMD Ropczyce ponadto służy pomocą merytoryczną oraz techniczną w zakresie sprzętu drukującego. Zdecydowanie wyróżnia nas przystępna cena proponowanych usług!

Zalety współpracy z DMD Tonery:

  • jesteśmy producentem tuszy i tonerów do drukarek,
  • posiadamy bogaty asortyment drukarek nowych i używanych,
  • oferujemy niskie ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • obsługujemy wszelkiego typu klientów,
  • prowadzimy skup tonerów.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Ropczycach producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu