Usługa zarządzania drukiem Brother

Usługa zarządzania drukiem Brother

Zarządzanie drukiem Brother MPS

Oferujemy profesjonalną usługę zarządzania drukiem Brother MPS, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić na kosztach związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych, a także wszystkich części serwisowych w okresie użytkowania urządzenia. Zawarcie umowy dt. zarządzania drukiem Brother MPS z firmą DMD Tonery umożliwia wydłużenie gwarancji na urządzenie drukujące na max. 5 lat, ponieważ umowę można zawierać na 3, 4 lub nawet 5 lat.Umowa MPS oferowana przez DMD Tonery jest prostym sposobem na zarządzanie drukiem w Twojej firmie.

Oferta jest chętnie wybierana przez banki, biura, sklepy sieciowe, lecz także małych przedsiębiorców, którzy pragną obniżyć koszty druku. Klienci, wybierając zarządzanie drukiem Brother MPS płacą wyłącznie za wykonane wydruki, dla których cena za stronę wydruku jest negocjowana indywidualnie. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania Klienci nie ponoszą żadnych ukrytych kosztów. Rozliczenie zazwyczaj dokonywane jest w cyklu co miesiąc lub co trzy miesiące.

Jakie są inne zalety zarządzania drukiem Brother MPS?

Przede wszystkim Klienci nie muszą przejmować się nagłym brakiem materiałów eksploatacyjnych czy awarią urządzenia — firma BROTHER jest zawiadamiana w takich sytuacjach i natychmiast odpowiada na zgłoszenie, dzięki czemu Twoja firma nie będzie zmuszona do przestoju. Umowa zarządzania drukiem Brother MPS jest również podpisywana bezpośrednio z firmą Brother Polska, dzięki czemu Klienci mają gwarancję producenta, co do jakości wykonywanych usług. Wybór wspomnianej oferty od firmy DMD Tonery zwalnia Cię ze wszystkich obowiązków związanych z zarządzaniem drukiem w Twojej firmie. Po podpisaniu umowy zarządzania drukiem Brother MPS otrzymujesz:

  • najnowsze urządzenie Brother w bardzo preferencyjnej cenie,
  • dostawę, instalację, szkolenie z obsługi urządzenia
  • dostęp do panelu zarządzania usługą gdzie możesz z każdego miejsca monitorować swoje urządzenia
  • bezpłatny serwis przez cały okres trwania umowy ( serwis wykonywany przez firmę Brother, wyłącznie na oryginalnych częściach)
  • automatyczne odczyty liczników ilości wykonanych wydruków,
  • jedną fakturę zbiorczą wystawiona wyłącznie za ilość wykonanych wydruków. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania drukiem Brother MPS? Zachęcamy do kontaktu!

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu