Usługa zarządzania drukiem Brother

Usługa zarządzania drukiem Brother

Zarządzanie drukiem Brother MPS

Oferujemy profesjonalną usługę zarządzania drukiem Brother MPS, dzięki której będziesz mógł zaoszczędzić na kosztach związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych, a także wszystkich części serwisowych w okresie użytkowania urządzenia. Zawarcie umowy dt. zarządzania drukiem Brother MPS z firmą DMD Tonery umożliwia wydłużenie gwarancji na urządzenie drukujące na max. 5 lat, ponieważ umowę można zawierać na 3, 4 lub nawet 5 lat.Umowa MPS oferowana przez DMD Tonery jest prostym sposobem na zarządzanie drukiem w Twojej firmie.

Oferta jest chętnie wybierana przez banki, biura, sklepy sieciowe, lecz także małych przedsiębiorców, którzy pragną obniżyć koszty druku. Klienci, wybierając zarządzanie drukiem Brother MPS płacą wyłącznie za wykonane wydruki, dla których cena za stronę wydruku jest negocjowana indywidualnie. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania Klienci nie ponoszą żadnych ukrytych kosztów. Rozliczenie zazwyczaj dokonywane jest w cyklu co miesiąc lub co trzy miesiące.

Oszczędność czasu a zarządzanie drukiem Brother MPS

Profesjonalna usługa zarządzania drukiem Brother MPS sprawdza się doskonale w przypadku dużych i małych firm, pomagając im w optymalizacji drukowania oraz zarządzaniu urządzeniami biurowymi. Podpisanie umowy zarządzania drukiem Brother MPS gwarantuje przede wszystkim oszczędność pieniędzy i łatwą kontrolę comiesięcznych wydatków na wykonywane wydruki, wiążąc się przy tym z dodatkowymi korzyściami. Wbrew pozorom zarządzanie drukarkami, zwłaszcza jeśli w danej firmie jest ich co najmniej kilka, może zajmować dość sporo czasu, który oddelegowany do tego zadania pracownik mógłby wykorzystać na inne obowiązki związane z działalnością gospodarczą Twojego biznesu. Raczej nikt nie zatrudnia specjalnej osoby od zajmowania się wyłącznie kwestiami związanymi z drukiem, ponieważ wiąże się to z kolejnymi kosztami, a istnieją inne sposoby rozwiązania tego problemu. Odpowiedzią na takie właśnie zapotrzebowanie jest usługa zarządzania drukiem Brother MPS, która stanowi oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Monitorowanie urządzeń biurowych może odbywać się z poziomu panelu, do którego dostęp otrzymasz po podpisaniu umowy zarządzania drukiem Brother MPS. To rozwiązanie pozwala na całkowite skupienie się na prowadzeniu działalności gospodarczej i innych obowiązkach z nią związanymi, ponieważ ciężar zamawiania materiałów eksploatacyjnych i ewentualne serwisowanie spoczywa na firmie Brother Polska. W razie jakichkolwiek pytań i problemów związanych z danym urządzeniem Brother służymy swoją pomocą, udzielając wyczerpujących odpowiedzi i w razie możliwości rozwiązując wszelkie trudności.

Kontrola i wydajność pracy

Niekontrolowane drukowanie i niezarządzanie tym procesem powoduje, że wydajemy na materiały eksploatacyjne więcej, niż początkowo zamierzaliśmy. Usługa zarządzania drukiem Brother MPS zapewnia przejrzystość w postaci wystawienia faktury zbiorczej za ilość wykonanych wydruków oraz możliwości stałego monitorowania wykorzystania danych drukarek Brother. Klient decydujący się na podpisanie umowy zarządzania drukiem Brother MPS otrzymuje sposobność kontroli eksploatacji drukarek Brother poprzez otrzymywanie informacji odnośnie zużycia materiałów eksploatacyjnych i nie tylko. Istnieje nawet możliwość kontrolowania sposobów korzystania z urządzeń drukujących przez konkretnych pracowników. Najbardziej efektywna optymalizacja drukowania jest możliwa wyłącznie wtedy, kiedy posiadamy całkowitą wiedzę odnośnie potrzebnych danej firmie wydruków w skali miesiąca bądź innego odcinka czasu, jak również rzeczywistej wykonywanej ich ilości. Dzięki podpisaniu umowy zarządzania drukiem Brother MPS połączysz maksymalną wydajność pracy wraz z kontrolą ilości i rodzajów wykonywanych wydruków, co przedkłada się na wydawane środki na materiały eksploatacyjne.

Zarządzanie drukiem Brother MPS stanowi gwarancję efektywności pracy, oszczędności pieniędzy, możliwości rozplanowania wydatków na materiały eksploatacyjne i nie tylko. Sprawdź, na jakie jeszcze korzyści możesz liczyć w ramach podpisania umowy świadczenia tej usługi.

Jakie są inne zalety zarządzania drukiem Brother MPS?

Przede wszystkim Klienci nie muszą przejmować się nagłym brakiem materiałów eksploatacyjnych czy awarią urządzenia — firma BROTHER jest zawiadamiana w takich sytuacjach i natychmiast odpowiada na zgłoszenie, dzięki czemu Twoja firma nie będzie zmuszona do przestoju. Umowa zarządzania drukiem Brother MPS jest również podpisywana bezpośrednio z firmą Brother Polska, dzięki czemu Klienci mają gwarancję producenta, co do jakości wykonywanych usług. Wybór wspomnianej oferty od firmy DMD Tonery zwalnia Cię ze wszystkich obowiązków związanych z zarządzaniem drukiem w Twojej firmie. Po podpisaniu umowy zarządzania drukiem Brother MPS otrzymujesz:

  • najnowsze urządzenie Brother w bardzo preferencyjnej cenie,
  • dostawę, instalację, szkolenie z obsługi urządzenia
  • dostęp do panelu zarządzania usługą gdzie możesz z każdego miejsca monitorować swoje urządzenia
  • bezpłatny serwis przez cały okres trwania umowy ( serwis wykonywany przez firmę Brother, wyłącznie na oryginalnych częściach)
  • automatyczne odczyty liczników ilości wykonanych wydruków,
  • jedną fakturę zbiorczą wystawiona wyłącznie za ilość wykonanych wydruków. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania drukiem Brother MPS? Zachęcamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jaki sposób mogę zadbać o bezpieczeństwo drukowanych dokumentów?
Aby zadbać o maksymalne bezpieczeństwo drukowanych dokumentów, możesz korzystać z czytnika kart ID albo z kodu PIN. Czytnik kart ID stanowi alternatywę dla wprowadzania kodu PIN. Firma Brother Polska może wydać klientowi kartę, którą należy zintegrować z funkcją Secure Lock. Istnieje też możliwość korzystania z kart zbliżeniowych, jeśli dane urządzenie Brother jest zaopatrzone w czytnik kart NFC.
2. Czy mogę umożliwić korzystanie z drukarki Brother jedynie wybranym osobom?
Tak, temu służy funkcja Secure Lock. Możesz umożliwić korzystanie z drukarki Brother jedynie poszczególnym pracownikom poprzez zaopatrzenie ich w karty NFC lub wprowadzenie kodu PIN.
3. Czy da się kontrolować drukarki znajdujące się poza siecią?
Tak, nie może się to jednak odbywać przy pomocy systemu monitoringu typu BRAdmin Professional. W przypadku drukarek znajdujących się poza siecią doskonale sprawdzi się BRPrint Auditor. Może się to odbywać poprzez zainstalowanie omawianego oprogramowania od Brother Polska na komputerze, do którego jest podłączona dana drukarka. BRPrint Auditor przesyła wszystkie informacje na temat interesującego nas urządzenia drukującego do wspomnianego już systemu monitoringu BRAdmin Professional. Dalsze działania wyglądają identycznie jak w przypadku drukarek Brother łączących się z siecią.
4. Czy mogę zainstalować wszystkie drukarki Brother jednocześnie?
Tak, nie musisz instalować każdej drukarki z osobna, jeśli posiadasz jedno z oprogramowań zadedykowanych temu właśnie rozwiązaniu. Taką możliwość daje choćby program Brother Universal Driver, który pozwala na jednoczesne zainstalowanie posiadanych drukarek. Możesz jeszcze zainstalować wszystkie drukarki Brother dzięki oprogramowaniu Driver Deployment Wizard lub Microsoft® Installer.
5. Czy mogę kontrolować korzystanie z drukarek Brother, znajdując się poza biurem?
Tak, taką możliwość daje usługa Email Reports. Drukarka Brother może wysłać na Twój adres e-mail raport zawierający wszystkie niezbędne informacje na temat korzystania z interesującego Cię urządzenia (są to dane dotyczące m.in. ilości wykonanych wydruków oraz poziomu zużycia materiałów eksploatacyjnych).
6. W jaki sposób mogę modyfikować interfejs?
Modyfikowaniu interfejsu służy program Brother Solutions Interface, przy pomocy którego możesz dowolnie decydować o widoczności i działaniu różnych funkcji na panelu sterowania.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu