Gwarancja

Gwarancja

Rozszerzona gwarancja na produkty marki DMD

Na tusze i tonery marki DMD udzielamy pełnej gwarancji przez cały okres ich użytkowania. W razie jakichkolwiek problemów z produktem zapewniamy jego natychmiastową wymianę lub zwrot kosztów zakupu.

Jeśli przyczyną awarii sprzętu był nasz tusz lub toner, bezpłatnie go naprawiamy!

Wiemy, że dla Klientów bardzo ważny jest krótki czas oczekiwania, więc dokonujemy napraw możliwie najszybciej, gwarantując jednocześnie ich pełną skuteczność. Wykonujemy liczne testy techniczne, by być pewnym, że oddane do naprawy urządzenia działają jak należy. Nasi Klienci mogą być więc pewni, że wybierają usługi profesjonalistów.

Na czas serwisu oferujemy sprzęt zamienny, który pozwoli bez przeszkód kontynuować pracę.

Gwarantujemy 100% ochronę sprzętu drukującego!

Posiadamy wykupioną Polisę OC PZU na naprawę szkód spowodowanych używaniem zamienników. Dzięki temu możemy zagwarantować naprawę nawet najdroższych urządzeń, które uległy awarii.

Nasze produkty są fabrycznie nowe, kompletne i wolne od wad, ponieważ dbamy o ich najwyższą jakość. Ich wydajność potwierdzają testy zgodne z normą ISO 19752 dla tonerów monochromatycznych, ISO 19798 dla tonerów kolorowych i ISO 24711 dla wkładów atramentowych.

Proces produkcji i stosowanie produktów DMD nie narusza praw patentowych oryginalnych tuszy i tonerów do drukarek. Nie powodują one ograniczeń funkcji sprzętu, nie pogarszają jakości wydruku i są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem drukarek, faksów lub ksero. Urządzenia bez przeszkód informują o liczbie wydrukowanych stron i poziomie zużycia tonera lub tuszu.

Nadal nie jesteś  przekonany co do jakości produktów DMD? Oferujemy bezpłatny test tonera!

O szczegóły należy pytać w naszym biurze handlowym lub u handlowców.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu