Leasing drukarek

Leasing drukarek

Specjalizujemy się w usługach związanych ze sprzedażą wysokiej jakości urządzeń i artykułów biurowych. Jedną z nich jest możliwość leasingu, dzierżawy oraz wynajmu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Tego typu usługi są coraz popularniejsze i korzystają z nich nie tylko małe, ale też duże firmy.

Leasing

Leasing urządzeń biurowych to doskonała opcja dla nowych firm oraz przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają przygodę z biznesem. Dzięki leasingowi drukarek firma nie musi inwestować większych środków w zakup sprzętu. Co więcej, usługa ta zapewnia Klientowi możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu i daje możliwość przetestowania sprzętu w trakcie codziennego użytkowania. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Jeśli chcesz skorzystać z leasingu, zgłoś się do nas. Nasi specjaliści dokładnie przeanalizują Twoje potrzeby i dobiorą najlepszy sprzęt. Następnie dostarczymy go do Twojej firmy, podłączymy i przeszkolimy pracowników z obsługi urządzeń.

Dzierżawa

Dzierżawa drukarki do świetny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Uproszczone formalności i korzystne warunki czynią dzierżawę drukarek doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają możliwości posiadania nowoczesnego sprzętu biurowego bez konieczności określania ram czasowych. W ramach usługi Dzierżawca może korzystać z bezpłatnych przeglądów, konserwacji i pomocy serwisowej. Zapewniamy szkolenie z obsługi drukarek i służymy pomocą w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia biurowego.

Wynajem

Proponujemy naszym Klientom także wynajem urządzeń biurowych. To niezwykle korzysta usługa, w której nie ma miesięcznego czynszu, a Klient wykupuje określoną ilość tonerów lub ponosi opłatę za wydrukowane materiały. W przypadku wynajmu Klient również może nieodpłatnie korzystać z pomocy serwisowej. Na czas naprawy zawsze zapewniamy wysokiej klasy urządzenie zastępcze. Każde z naszych urządzeń wyposażone jest w wysokiej jakości elementy eksploatacyjne, zapewniające trwałość drukowanych materiałów.

 

Leasing - jakie są korzyści?

• Kontrola budżetu. Miesięczne lub jednorazowe opłaty za sprzęt pozwolą zredukować koszty eksploatacyjne i umożliwią precyzyjne planowanie wydatków.

• Dobór urządzeń całkowicie dopasowanych do Twoich potrzeb.

• Możliwość bezpłatnego korzystania z profesjonalnego serwisu oraz krótki czas oczekiwania na naprawę.

• Nasze usługi pozwolą przetestować każdy sprzęt biurowy i ułatwią podjęcie decyzji o zakupie tych najlepszych. Ograniczamy formalności, by zwiększyć zadowolenie naszych Klientów.

Cennik

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu