Sklep stacjonarny artykuły biurowe

Sklep stacjonarny artykuły biurowe

Sklep stacjonarny DMD Tonery

Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu stacjonarnego DMD Tonery zlokalizowanego na al. Sikorskiego 2 w Rzeszowie! W skład asortymentu sklepu stacjonarnego nie tylko wchodzą drobne akcesoria biurowe, ale również urządzenia drukujące laserowe i atramentowe, a także oryginalne tusze i tonery oraz wysokogatunkowe zamienniki, które gwarantują równie wysoką jakość wydruku. Z roku na rok coraz bardziej wzbogacamy naszą ofertę o urządzenia drukujące oraz artykuły biurowe, dzięki czemu możemy się pochwalić, że w naszej stacjonarnej ofercie znajdują się produkty i akcesoria niezbędne w każdym nowoczesnym biurze.

Nasz sklep stacjonarny DMD Tonery wyróżnia nie tylko olbrzymi wybór akcesoriów biurowych, urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych, ale również atrakcyjne i niezwykle przystępne ceny oraz doskonała jakość oferowanych produktów. Naszym priorytetem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego można liczyć na kompleksową pomoc od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy pomogą dobrać rozwiązania, które najbardziej sprawdzą się w Twojej firmie lub w warunkach domowych.

Firma DMD Tonery dba o wysoki standard usług, dlatego pracownicy zajmują się kompleksowym doradztwem, potrafią udzielić kompleksowych odpowiedzi na temat urządzeń drukujących, akcesoriów biurowych, a także materiałów eksploatacyjnych. Po wizycie w sklepie stacjonarnym DMD Tonery każdy klient będzie w pełni zadowolony z wyboru naszej przestronnej oferty.

Kompleksowa oferta sklepu stacjonarnego DMD Tonery jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do małych i dużych firm oraz instytucji państwowych. W naszym sklepie dbamy o najwyższą jakość usług i oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, dzięki czemu kupisz wszystkie sprzęty i materiały do biura w jednym miejscu i w dobrej cenie. Dla wygody naszych klientów akcesoria biurowe dostarczamy również do biur i urzędów.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu