Tonery Biłgoraj

Tonery Biłgoraj

DMD Tonery i tusze do drukarek w Biłgoraju - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery Biłgoraj to szeroki wybór tuszy i tonerów do drukarek, które gwarantują wysokiej jakości wydruk. Nie oferujemy tanich zamienników, lecz oryginalne produkty, kompatybilne z wieloma urządzeniami. Najlepsze tusze do drukarek w Biłgoraju znajdują się właśnie w naszym asortymencie. Jesteśmy firmą w Rzeszowa, jednak współpracujemy z Klientami z całego kraju. Nasze produkty można zamawiać telefonicznie lub mailowo. Chętnie pomożemy w wyborze modelu, który będzie idealnie dopasowany do drukarki. Wysyłka zamówień jest bezpłatna i odbywa się kurierem.

Prowadzimy również skup tonerów, a pieniądze z niego pozyskane przekazujemy na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci. Troszczymy się również o przyrodę. Oferowane produkty umieszczamy w ekologicznych opakowaniach, które nadają się do recyklingu. Nasza firma działa także w zakresie odzysku odpadów.

Nasza oferta obejmuje ponadto usługi serwisowe. Nie ma takiego problemu ze sprzętem, które nie bylibyśmy w stanie rozwiązać. Działamy wiele lat w branży sprzętu drukującego, więc posiadamy niezbędną wiedzę do jego skutecznych napraw. Poza tym można wykonać u nas przegląd okresowy czy regenerację sprzętu. Oferujemy także wynajem urządzeń, który stanowi atrakcyjną propozycję dla klientów, którzy nie chcą przeznaczać na razie większych kwot na zakup urządzeń drukujących. Dedykujemy usługę przede wszystkim młodym, rozwijającym się firmom. Wiążą się z nią same korzyści np.: serwis i przeglądy techniczne zawarte w cenie wynajmu.

Naprawa drukarek - DMD Biłgoraj

Zapewniamy profesjonalny serwis drukarek DMD Biłgoraj. Przyjmujemy zgłoszenia dotyczące sprzętu zakupionego w naszej firmie — zarówno tego na gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Dodatkowo zachęcamy do systematycznego wykonywania przeglądów okresowych i konserwacji sprzętu, co pomoże uchronić go przed poważnymi usterkami i zdecydowanie przedłużyć okres użytkowania. Oferujemy fachową naprawę drukarek w Biłgoraju, gdzie używamy tylko najwyższej jakości zamienników, które zapewniają prawidłową pracę urządzenia. Wykwalifikowany zespół DMD ma duże doświadczenie oraz dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie.

Zalety współpracy z DMD Tonery Biłgoraj:

  • oferujemy szeroki wybór tuszy i tonerów do drukarek,
  • zapewniamy najwyższy standard obsługi,
  • współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny, rabaty, możliwe negocjacje,
  • skupujemy tonery od klientów z całego kraju

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Działamy na terenie całego kraju. Dostarczamy nasze produkty między innymi do klientów z miast:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Biłgoraju producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu