Tonery Busko Zdrój

Tonery Busko Zdrój

DMD Tonery i tusze do drukarek w Busku-Zdroju - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy tusze do drukarek w Busku Zdroju. Nasza firma znajduje się w Rzeszowie, jednak świadczymy usługi na cały kraj. Produkty z naszego asortymentu dostępne są na zamówienie telefoniczne i mailowe. Wysyłamy je bezpłatnie do klientów za pośrednictwem kuriera. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Nasza firma posiada duże doświadczenie, więc chętnie podpowiemy również wybór najlepszych tuszy czy tonerów do drukarek. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami.

DMD Tonery Busko Zdrój to szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek, które zapewniają wysoką jakość wydruku. Nie sprzedajemy kiepskich zamienników, które zacierają wydruk albo wykonują go z przerwami. Z naszymi produktami użytkownicy są pewni, że za pierwszym razem otrzymają dokument w doskonałej jakości.

W naszej ofercie znajdują się również drukarki nowe i używane renomowanych firm. Specjalizujemy się w usługach serwisowych, zarówno na okresie gwarancji, jak i po jej upłynięciu. Nie ma takiego problemu z drukarką, tuszem czy tonerem, z którym byśmy sobie nie poradzili. Prowadzimy także skup tonerów oraz zajmujemy się odzyskiem odpadów. Działamy proekologicznie, dlatego produkty pakujemy w opakowania, które w pełni nadają się do recyklingu. Oferujemy wszystkim Klientom także wynajem urządzeń drukujących. To atrakcyjna i korzystna finansowo usługa, o której chętnie odpowiedzą nasi doradcy.

Naprawa drukarek - DMD Busko-Zdrój

Specjalizujemy się w poprawie funkcjonowania urządzeń wielofunkcyjnych, które straciły zdolność pobierania papieru, brak ostrości w wydrukach, rozmazują tusz lub toner. Naprawiamy też poważniejsze usterki, które objawiają się brakiem współpracy z tuszami lub tonerami. W serwisie drukarek DMD Busko-Zdrój zajmujemy się urządzeniami dedykowanymi dla klientów indywidualnych oraz firm czy instytucji. Wieloletnie doświadczenie w pracy z szerokim asortymentem drukarek pozwala nam oferować szybki i skuteczny serwis naprawiający drukarki.

Jakie są zalety współpracy z DMD Tonery?

  • oferujemy szeroki wybór tuszy i tonerów do drukarek,
  • zapewniamy najwyższy standard obsługi,
  • współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny, rabaty, możliwe negocjacje,
  • skupujemy tonery od klientów z całego kraju.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Busku-Zdroju producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu