Tonery Stalowa Wola

Tonery Stalowa Wola

DMD Tonery i tusze do drukarek w Stalowej Woli - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery Stalowa Wola to szeroki wybór tonerów do drukarek, które zapewniają wysoką jakość wydruku. Zajmujemy się ich produkcją, dbając o najwyższą jakość tonerów. Tonery DMD Stalowa Wola pasują do wielu modeli sprzętu drukującego, stąd można je łatwo dopasować do konkretnego urządzenia. Gwarantujemy ich atrakcyjną cenę, a dla stałych Klientów przygotowujemy atrakcyjne rabaty. Tusze do drukarek w Stalowej Woli można kupić za pośrednictwem handlowców. W tym celu prosimy o kontakt. Siedziba naszej firmy znajduje się natomiast w Rzeszowie, gdzie również serdecznie zapraszamy. 

Tonery do drukarek to nie jedyny filar naszej działalności. Sprzedajemy również drukarki nowe i używane, które pochodzą z asortymentu renomowanych marek. Chętnie doradzamy wybór sprzętu, z którego nasi Klienci będą w pełni zadowoleni. Oferujemy również skup tonerów lub ich odbiór. Fundusze, które udaje nam się pozyskać w ten sposób przeznaczamy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Zajmujemy się także serwisem urządzeń drukujących. Nie ma dla nas problemu z drukarką, którego nie dalibyśmy rady rozwiązać. Zazwyczaj naprawy wykonujemy na miejscu, jednak podczas poważnych usterek konieczne jest zabranie sprzętu do naszego centrum serwisowego. W zamian za to zapewniamy Klientom sprzęt zastępczy, który pozwala kontynuować pracę. 

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, jak i usług. Wyróżnia nas profesjonalizm i kompleksowe podejście do obsługi Klienta. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całego kraju. 

Naprawa drukarek - DMD Stalowa Wola

Serwis drukarek DMD Stalowa Wola oferuje profesjonalne usługi serwisowe drukarek i kserokopiarek. Wykwalifikowana kadra dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Firma stara się sprostać nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom klientów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu fachowej kadry technicznej gwarantujemy każdemu użytkownikowi zakupionego i serwisowanego w DMD Stalowa Wola sprzętu - naprawę drukarek na najwyższym poziomie. To nasi serwisanci podejmują decyzję o miejscu naprawy urządzenia - w siedzibie klienta lub w serwisie DMD Stalowa Wola. Na czas naprawy oferujemy bezpłatnie drukarkę zastępczą.

Zalety współpracy z naszą firmą:

  • jesteśmy producentem tuszy i tonerów do wielu modeli drukarek,
  • oferujemy wysoki standard obsługi,
  • zapewniamy konkurencyjne ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje,
  • prowadzimy skup tonerow do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Stalowej Woli producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu