Tonery Tarnów

Tonery Tarnów

DMD Tonery i tusze do drukarek w Tarnowie - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy najlepsze tusze i tonery w Tarnowie. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, staranne wykonanie oraz efektywność. DMD Tonery Tarnów umożliwiają wykonanie dokładnego, starannego wydruku, z którego każdy użytkownik będzie zadowolony. W ofercie naszej firmy nie ma miejsca na tanie zamienniki, które często utrudniają pracę, ponieważ niedokładny, kiepskiej jakości wydruk musi być powtarzany kilka razy albo ostatecznie dokument musi zostać oddany w mało estetycznej wersji. Gwarantujemy, że po zakupie naszych produktów, praca stanie się szybsza, wygodniejsza i znacznie usprawniona.

Tusze do drukarek w Tarnowie można zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami. W naszym asortymencie znajdują się również drukarki nowe i używane renomowanych firm. Poza tym prowadzimy skup tonerów, a uzyskane z niego środki przekazujemy na podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Dbamy też o ekologię - działamy w zakresie zbiórki, transportu i odzysku odpadów. Opakowania, w których umieszczamy tonery i tusze nadają się do recyklingu.

W naszej ofercie znajdują się również usługi serwisowe. Dokonujemy napraw sprzętu na gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Oferujemy przeglądy okresowe oraz regenerację. Nasze ogromne doświadczenie w branży pozwala na usunięcie każdej usterki, więc Klienci mogą na nas w pełni polegać.

Naprawa drukarek - DMD Tarnów

Naszym klientom zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny drukarek oraz przeglądy okresowe i konserwacje. Jednym z naszych największych atutów jest szybki czas reakcji na zgłoszenie serwisowe, jak i krótki czas realizacji - naprawiamy drukarki na miejscu u klienta lub w serwisie firmy, gdy awaria jest poważna. Zapewniamy Państwu urządzenia zastępcze na czas naprawy, jak również pomoc i wszelakie
potrzebne szkolenia w zakresie obsługi sprzętu. Regulujemy podzespoły urządzeń, a także wymieniamy lub regenerujemy ich części - używamy tylko najwyższej jakości zamienników, które przyczynią się do prawidłowej pracy urządzenia. Zapewniamy profesjonalny serwis drukarek DMD Tarnów.

Jakie jeszcze zalety ma współpraca z DMD Tonery?

  • produkujemy wiele rodzajów tuszy i tonerów do drukarek,
  • skupujemy tonery do drukarek,
  • zapewniamy najlepsze ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • gwarantujemy wysoki standard obsługi,
  • współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Tarnowie producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu