Tonery Gorlice

Tonery Gorlice

DMD Tonery i tusze do drukarek w Gorlicach - kontakt: 17 853 00 98

DMD Tonery Gorlice to szeroka oferta produktów eksploatacyjnych do drukarek, które znajdują się w ofercie naszej firmy. Oferujemy tusze i tonery do drukarek w Gorlicach, które można zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Wysyłka zamówień odbywa się możliwie najszybciej po zakupie. Bezpłatnie wysyłamy produkty do naszych Klientów za pośrednictwem kuriera. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie dobierzemy odpowiedni model tuszu lub tonera do Twojej drukarki.

Specjalizujemy się również w usługach serwisowych. Regenerujemy sprzęt oraz wykonujemy przeglądy okresowe. Nie ma takiego problemu z drukarką czy tuszem, z którym nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić. Nasi Klienci mogą więc nam w pełni zaufać, bo zawsze pomożemy w zaistniałym problemie. Poza tym w naszym asortymencie znajdują się drukarki nowe i używane renomowanych firm. Oferujemy nie tylko ich zakup, ale też wynajem. Dzierżawa sprzętu drukującego ma same zalety. Nie wymaga dużego nakładu pieniężnego na starcie, a wszelkie usługi serwisowe i przeglądy są zawarte w cenie wynajmu.

Oprócz tego prowadzimy skup tonerów, dbając o środowisko. Pieniądze z niego pozyskane ofiarujemy natomiast na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Nasze tonery pakujemy w ekologiczne opakowania, które nadają się do recyklingu. Prowadzimy również działalność w zakresie zbiórki odpadów.

Naprawa drukarek - DMD Gorlice

Oferujemy profesjonalną naprawę drukarek w Gorlicach. Wykwalifikowany zespół DMD Tonery posiada duże doświadczenie oraz dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie. Doceniamy lojalność naszych klientów i ich zaufanie - w przypadku stałych umów serwisowych gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny! Zawsze doradzamy naszym klientom zakup najlepszych urządzeń oraz odpowiadamy na wszelakie pytania, dopasowując dany sprzęt do indywidualnych preferencji. Kompetentny serwis drukarek DMD Gorlice zachęca również do wykonywania przeglądów okresowych oraz do konserwacji sprzętu.

Zalety współpracy z naszą firmą:

  • produkujemy wiele modeli tuszy i tonerów do drukarek,
  • gwarantujemy najlepsze ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • cechuje nas wysoki standard obsługi,
  • oferujemy usługi klientom indywidualnym, firmom, instytucjom,
  • prowadzimy skup tonerów do drukarek. 

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Gorlicach producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu