Tonery Krosno

Tonery Krosno

DMD Tonery i tusze do drukarek w Krośnie - kontakt: 17 853 00 98

Nasza firma DMD Tonery posiada duże doświadczenie oraz oferuje kompleksową obsługę Klienta. Oferujemy tusze do drukarek w Krośnie, które wyróżnia wysoka jakość oraz precyzyjne wykonanie. Zajmujemy się produkcją tonerów do wielu modeli drukarek. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach, przygotowując dla Klientów najlepszą na rynku ofertę. Tonery w Krośnie kupisz właśnie w DMD Tonery. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi handlowcami, którzy przygotują dla Ciebie najkorzystniejsza ofertę. DMD Tonery Krosno to oferta materiałów do druku w najkorzystniejszych cenach. Stawiamy na najwyższy standard obsługi oraz zadowolenie naszych Klientów. Kompleksowe usługi naszej firmy obejmuje zarówno profesjonalne doradztwo, jak i sprzedaż najlepszych produktów. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko tusze do drukarek w Krośnie, ale też sprzęt drukujący renomowanych marek, zarówno nowy, jak i używany.

Prowadzimy także skup tonerów. Zgromadzone z niego pieniądze przeznaczamy na Podkarpacie Hospicjum dla Dzieci. Troszczymy się również o środowisko, dlatego sprzedawane produkty pakujemy w opakowania nadające się do recyklingu. Nasi Klienci mogą być pewni, że sami również przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów. 

Kolejnym filarem naszej działalności jest serwis urządzeń drukujących. Naprawiamy drukarki i ksera wszelkiego rodzaju. Nie ma dla nas problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Nasz punkt serwisowy reaguje natychmiastowo, aby jak najszybciej usunąć usterkę. W większości przypadków naprawiamy drukarki na miejscu. Czasami jednak musimy zabrać je do serwisu. Wówczas zapewniamy Klientom sprzęt zamienny, by mogli spokojnie kontynuować swoją pracę. 

Naprawa drukarek - DMD Krosno

Serwis drukarek DMD Krosno na zgłoszenia reaguje niemal natychmiast. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej wykonać zlecone im usługi. Dla wygody naszych klientów naprawiamy urządzenia na miejscu, a w razie poważniejszych usterek, zabieramy sprzęt do punktu serwisowego. Na czas naprawy zapewniony jest sprzęt zamienny. W przypadku stałych umów serwisowych lub dłuższej współpracy naprawa drukarek może odbywać się w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Priorytetem firmy jest zadowolenie klientów oraz komfort z codziennej pracy poszczególnych urządzeń.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • produkujemy wiele modeli tuszy i tonerów do drukarek,
  • zapewniamy konkurencyjne ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • cechuje nas najwyższy standard obsługi i kompleksowa oferta,
  • obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, firmy jak i instytucje,
  • prowadzimy skup tonerów do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Krośnie producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu