Tonery Sanok

Tonery Sanok

DMD Tonery i tusze do drukarek w Sanoku - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy profesjonalne tusze do drukarek w Sanoku. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli tuszy i tonerów do różnego typu urządzeń. Poza tym sprzedajemy drukarki renomowanych marek. DMD Tonery Sanok to gwarancja najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Nasze tusze nie plamią, nie przerywają i dokładnie pokrywają drukowane na papierze elementy. Używając ich do wydruku dokumentów, możesz być pewien ich niezawodności. W razie jakichkolwiek problemów z tonerami w Sanoku zapewniamy pomoc serwisową. Tak samo oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek czy kser. Nie ma takiego problemu z urządzeniami, którego nie bylibyśmy w stanie rozwiązać. Zachęcamy Klientów do przeglądów serwisowych i konserwacji drukarek, które przedłużają żywotność urządzeń. Naszych pracowników cechuje duże doświadczenie oraz wiedza na temat oferowanych produktów. Chętnie pomogą w zakupie, jak i skutecznie usuną każdą usterkę. 

W naszej ofercie usług znajduje się również skup tonerów. Dbamy o środowisko zajmując się odzyskiem odpadów. Działamy na terenie całego kraju, więc zachęcamy wszystkich Klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i firm czy instytucji do skorzystania z naszej oferty. 

Naprawa drukarek - DMD Sanok

Dla serwisu drukarek DMD Sanok nie ma takiego problemu z urządzeniami, którego nie byliby w stanie rozwiązać. Serdecznie zachęcamy naszych klientów do konserwacji drukarek oraz przeglądów serwisowych kser, które przedłużają żywotność urządzeń. Wyróżnia nas przede wszystkim przystępna cena oferowanych produktów i usług - napraw drukarek - jak również doskonały poziom jakości! Oferujemy także rabaty dla naszych stałych klientów oraz jesteśmy otwarci na negocjacje. Posiadamy na magazynie ponad 100 modeli drukarek, które pozwalają na szczegółową kontrolę techniczną wszystkich sprzedawanych produktów.

Oto zalety współpracy z DMD Tonery:

  • produkujemy wiele rodzajów tuszy i tonerów do drukarek,
  • gwarantujemy najwyższy standard obsługi,
  • obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, instytucje,
  • zapewniamy niskie ceny, rabaty oraz możliwość negocjacji,
  • skupujemy zużyte tonery do drukarek.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Sanoku producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu