Tonery Sandomierz

Tonery Sandomierz

DMD Tonery i tusze do drukarek w Sandomierzu - kontakt: 17 853 00 98

Oferujemy wysokiej jakości tonery i tusze do drukarek w Sandomierzu. Nasze produkty wysyłamy do Klientów za pośrednictwem kuriera. Siedziba DMD Tonery znajduje się w Rzeszowie, jednak nasza firma działa na terenie całego kraju. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko tusze i tonery, ale też sprzęt drukujący renomowanych marek. Oferujemy jego sprzedaż i fachowe doradztwo podczas zakupu, a także zajmujemy się jego wynajmem. Dzierżawa drukarek ma wiele korzyści i pozwala na oszczędności w budżecie. Chętnie opowiemy więcej o usłudze, dlatego zapraszamy do kontaktu.

DMD Tonery Sandomierz to oferta tuszy i tonerów najwyższej jakości. Gwarantujemy, że wydruk z ich użyciem będzie zawsze precyzyjny, wolny od wad, przerw czy przetarć. Staramy się cały czas udoskonalać nasz asortyment. Prowadzimy również skup tonerów, a pieniądze z niego pozyskane ofiarujemy na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Dbamy też o środowisko. Oferujemy produkty zapakowane w pudełka nadające się do recyklingu oraz działamy w branży odzysku odpadów.

Oferujemy także profesjonalne usługi serwisowe. Usterki staramy się usuwać na miejscu. Zachęcamy do wykonywania przeglądów okresowych, które przedłużają okres eksploatacji sprzętu. Posiadamy duże doświadczenie, więc nie ma takiego problemu z drukarką, tonerem czy tuszem, z którym nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie techniczne.

Naprawa drukarek - DMD Sandomierz

Serwis drukarek DMD Sandomierz świadczy usługi serwisowe sprzętu drukującego oraz urządzeń biurowych. Długoletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym klientom profesjonalną obsługę i bezproblemowe eliminowanie usterek w urządzeniach. Celem naszej działalności jest nie tylko wysoki standard obsługi klienta, ale również kompleksowa realizacja zapotrzebowań biurowych od doradztwa poprzez montaż i uruchamianie maszyn, po fachową opiekę serwisową. Oferujemy specjalistyczną naprawę drukarek w Sandomierzu — poradzimy sobie z każdą usterką urządzenia!

Zalety współpracy z DMD Tonery:

  • szeroki asortyment tuszy i tonerów do drukarek,
  • profesjonalna obsługa Klienta,
  • oferta dla klientów indywidualnych, firm, instytucji,
  • skup tonerów zużytych,
  • gwarancja najlepszej ceny, rabaty, możliwość negocjacji.

Sprawdź inne miasta, do których dostarczamy nasze tonery:

Zajmujemy się serwisem drukarek w Sandomierzu producentów, takich jak:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu